Sektörel Lojistik Çözümler

Lojistik Çözümler

Catlog, lojistik sektörünün her alanında tecrübeye sahip, genç, dinamik bir çalışma ekibine sahiptir.

Madencilik projeleriniz için gümüş, bakır, kurşun, çinko, alüminyum ve kömür gibi metalik, metalik olmayan ve enerji minerallerinin ve ekskavatör, matkap, vinç, maden kamyonu, alet ve yedek parça gibi makinelerin taşınması dahil lojistik hizmetler .
Catlog Lojistik, malzemelerinizin veya ürünlerinizin verimli ve uygun maliyetli bir şekilde hareket etmesini sağlamak için nakliye ve lojistik çözümleri sağlayabilir.
Bilgili ve son derece deneyimli ekibimiz, ihtiyaçlarınız için en hızlı ve en uygun maliyetli lojistik çözümleri konusunda tavsiyelerde bulunmak için hazırdır.
Uzmanlarımız uzun yıllardır üreticilere, tedarikçilere ve bayilere verimli tedarik zinciri yönetimi konusunda tavsiyelerde bulunmuş ve tek kaynaktan etkili lojistik sistemler geliştirmiştir. Bu bağlamda, tüm bileşenler mükemmel bir şekilde entegre ediliyor - nakliye, depolama ve bilgi lojistiği ile sözleşme lojistiği için ek hizmetler ve anahtar teslimi çözümler.
Gıda endüstrisinin sahip olduğu önemli misyonun bilincindeyiz: dünya çapında milyonlarca insana güvenli gıda sağlamak. Bu nedenle, en yüksek kalite ve hizmet standartlarına uyarak, ürünün gerektirdiği özel koruma, taşıma ve dağıtım için gerekli araçları her zaman garanti ederiz.

Deniz, hava, kara, demiryoluNavlun Teklifi Al

  Faydalar

  Faydalarımız

  Faydalar

  Şeffaf Fiyatlandırma

  Güvenilir bir Lojistik şirketi, maliyetler ve fiyatlar konusunda şeffaf olmanız gerekir. Size söylenen bilgilerin pazarla uyumlu olup olmadığını bilmek için en azından pazar hakkında bir fikriniz olduğundan emin olmak istersiniz.

  GÜVENLİ DEPO

  Müşterilerimizin depo yönetimi sorunlarını, beklentilerini ve ihtiyaçlarını profesyonel kadromuz ile doğru tespit ederek, kaliteli ve sağlıklı aynı zamanda maliyet avantajlı çözümlerimiz ile sunmaktayız.

  KONTEYNER TAKİP

  Tüm yüklemelerinizi tek bir yerden anlık olarak takip edebilirsiniz. Olası demuraj masraflarını önleyerek taşıma maliyetleriniz büyük ölçüde azalacaktır.

  Yük Güvenliği

  Sigorta kapsamı. Doğru limitlerle doğru sigortaya sahip olmak gereklidir. Tüm önleme yöntemlerine rağmen, kargo hırsızlığı şirketinizin başına gelebilir ve doğru kayıp önleme standartlarına sahip olmak önemlidir.

  Bilgi ve kontrol

  Bilgi ve kontrolün rolü, operasyonel prosedürleri kontrol edebilen bilgi sistemlerinin tasarlanmasına yardımcı olmaktır. Ayrıca, daha önce de belirtildiği gibi talep ve envanter tahmininde anahtar rol oynarlar.

  Deniz, Hava, Kara ve Demiryolu Navlun Teklifleri

  BURADAN HER TÜR TEKLİF ALIN.