Sektörel Lojistik Çözümler

Lojistik Çözümler

Catlog, lojistik sektörünün her alanında tecrübeye sahip, genç, dinamik bir çalışma ekibine sahiptir.

Gıda endüstrisinin sahip olduğu önemli misyonun bilincindeyiz: dünya çapında milyonlarca insana güvenli gıda sağlamak. Bu nedenle, en yüksek kalite ve hizmet standartlarına uyarak, ürünün gerektirdiği özel koruma, taşıma ve dağıtım için gerekli araçları her zaman garanti ederiz.
Madencilik projeleriniz için gümüş, bakır, kurşun, çinko, alüminyum ve kömür gibi metalik, metalik olmayan ve enerji minerallerinin ve ekskavatör, matkap, vinç, maden kamyonu, alet ve yedek parça gibi makinelerin taşınması dahil lojistik hizmetler .
Catlog Lojistik, malzemelerinizin veya ürünlerinizin verimli ve uygun maliyetli bir şekilde hareket etmesini sağlamak için nakliye ve lojistik çözümleri sağlayabilir.
Bilgili ve son derece deneyimli ekibimiz, ihtiyaçlarınız için en hızlı ve en uygun maliyetli lojistik çözümleri konusunda tavsiyelerde bulunmak için hazırdır.
Uzmanlarımız uzun yıllardır üreticilere, tedarikçilere ve bayilere verimli tedarik zinciri yönetimi konusunda tavsiyelerde bulunmuş ve tek kaynaktan etkili lojistik sistemler geliştirmiştir. Bu bağlamda, tüm bileşenler mükemmel bir şekilde entegre ediliyor - nakliye, depolama ve bilgi lojistiği ile sözleşme lojistiği için ek hizmetler ve anahtar teslimi çözümler.

Deniz, hava, kara, demiryoluNavlun Teklifi Al