Hizmetlerimiz

Neler Sunuyoruz?

Hizmetlerimiz


DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Catlog, Türkiye’ de başta İstanbul, Izmit, Tekirdağ olmak üzere Gemlik, İzmir, Mersin, Antalya, Samsun, İskenderun ve Trabzon limanları ile birlikte, dünyanın tüm limanlarından, deneyimli personelimizle konteyner taşımacılığı alanında müşterilerimize katma değerli hizmetler sunmaktadır.Yeni olmanın tüm artılarını yelkenine rüzgar olarak dolduran şirketimiz elverişsiz ve öngörülemeyen denizyolu taşımacılığı alanında iddialı ve güvenilir şekilde her yükünü bir imza olarak taşımaktadır.

Ocean Freight
air freight service


HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Catlog, Türkiye’deki tüm havalimanlarından, dünyanın tüm havalimanlarına, güçlü acente ağı ile havayolu taşımacılığında çözüm ortağınızdır. Kolay bozulabilir(perishable,gıda vb.),hassas ve yüksek kıymetli ürünleriniz için soğutuculu,korunaklı taşıma ve sigortalama hizmeti sunarız.


KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Avrupa ile Doğu arasında transit bir ülke olarak kabul edilen Türkiye, standart komple ve parsiyel kara hizmetleri ile dünya çapında üretilen veya bu ülkelere gönderilen ürünlerin transit işlemlerine destek vermektedir.

DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI

Sizlere tüm Avrupa limanlarına ürünlerinizi ulaştırma ve aynı şekilde Avrupa’dan ülkemize yapılacak gönderilerinizde ağır tonajlı,düşük maliyetli,zamanında ve güvenilir taşıma hizmeti sunuyoruz.Avrasya demiryolu kuşağında bulunan tüm ülkere hava durumuna bağlı kalmaksızın,yol yasakları olmaksızın ve sınırlardaki herhangi bir yoğunluk,yığılma yahut gerginlikten etkilenmeden güçlü acente ağıyla erişiyoruz.

2019

Depo Çözümleri

Müşterilerimizin depo yönetimi sorunlarını, beklentilerini ve ihtiyaçlarını profesyonel kadromuz ile doğru tespit ederek, kaliteli ve sağlıklı aynı zamanda maliyet avantajlı çözümlerimiz ile sunmaktayız. Kurumsal depo yönetim sistemlerimiz ve profesyonel personelimiz ile depo yönetiminde rakiplerimizin bir adım önündeyiz.

Sektörel Lojistik Çözümler

Lojistik Çözümler

Catlog, lojistik sektörünün her alanında tecrübeye sahip, genç, dinamik bir çalışma ekibine sahiptir.

Madencilik projeleriniz için gümüş, bakır, kurşun, çinko, alüminyum ve kömür gibi metalik, metalik olmayan ve enerji minerallerinin ve ekskavatör, matkap, vinç, maden kamyonu, alet ve yedek parça gibi makinelerin taşınması dahil lojistik hizmetler .
Catlog Lojistik, malzemelerinizin veya ürünlerinizin verimli ve uygun maliyetli bir şekilde hareket etmesini sağlamak için nakliye ve lojistik çözümleri sağlayabilir.
Bilgili ve son derece deneyimli ekibimiz, ihtiyaçlarınız için en hızlı ve en uygun maliyetli lojistik çözümleri konusunda tavsiyelerde bulunmak için hazırdır.
Uzmanlarımız uzun yıllardır üreticilere, tedarikçilere ve bayilere verimli tedarik zinciri yönetimi konusunda tavsiyelerde bulunmuş ve tek kaynaktan etkili lojistik sistemler geliştirmiştir. Bu bağlamda, tüm bileşenler mükemmel bir şekilde entegre ediliyor - nakliye, depolama ve bilgi lojistiği ile sözleşme lojistiği için ek hizmetler ve anahtar teslimi çözümler.
Gıda endüstrisinin sahip olduğu önemli misyonun bilincindeyiz: dünya çapında milyonlarca insana güvenli gıda sağlamak. Bu nedenle, en yüksek kalite ve hizmet standartlarına uyarak, ürünün gerektirdiği özel koruma, taşıma ve dağıtım için gerekli araçları her zaman garanti ederiz.

Deniz, hava, kara, demiryoluNavlun Teklifi Al

  Faydalar

  Faydalarımız

  Faydalar

  Şeffaf Fiyatlandırma

  Güvenilir bir Lojistik şirketi, maliyetler ve fiyatlar konusunda şeffaf olmanız gerekir. Size söylenen bilgilerin pazarla uyumlu olup olmadığını bilmek için en azından pazar hakkında bir fikriniz olduğundan emin olmak istersiniz.

  GÜVENLİ DEPO

  Müşterilerimizin depo yönetimi sorunlarını, beklentilerini ve ihtiyaçlarını profesyonel kadromuz ile doğru tespit ederek, kaliteli ve sağlıklı aynı zamanda maliyet avantajlı çözümlerimiz ile sunmaktayız.

  KONTEYNER TAKİP

  Tüm yüklemelerinizi tek bir yerden anlık olarak takip edebilirsiniz. Olası demuraj masraflarını önleyerek taşıma maliyetleriniz büyük ölçüde azalacaktır.

  Yük Güvenliği

  Sigorta kapsamı. Doğru limitlerle doğru sigortaya sahip olmak gereklidir. Tüm önleme yöntemlerine rağmen, kargo hırsızlığı şirketinizin başına gelebilir ve doğru kayıp önleme standartlarına sahip olmak önemlidir.

  Bilgi ve kontrol

  Bilgi ve kontrolün rolü, operasyonel prosedürleri kontrol edebilen bilgi sistemlerinin tasarlanmasına yardımcı olmaktır. Ayrıca, daha önce de belirtildiği gibi talep ve envanter tahmininde anahtar rol oynarlar.

  Deniz, Hava, Kara ve Demiryolu Navlun Teklifleri

  BURADAN HER TÜR TEKLİF ALIN.